Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy Our Lady Queen of Poland

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski. Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy and Our Lady Queen of Poland. Grupa AA Nowy Świat. Grupa Rodzinna AL-ANON Wiktoria. Nawiedzenie obrazu Matki Bożej z Guadalupe. W dniach od 20 do 24 kwietnia naszą parafię nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej z Guadalupe. Sanktuarium mieści się w Bedford. Szczegółowy program w języku angielskim. Week Timetable of Slough Visit. 930, 18.00. Poniedz.

OVERVIEW

The website parafiaslough.org currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have analyzed twenty pages inside the website parafiaslough.org and found zero websites linking to parafiaslough.org. There are one contacts and addresses for parafiaslough.org to help you communicate with them. There are two social communication accounts retained by this website. The website parafiaslough.org has been on the internet for nine hundred and twelve weeks, twenty-five days, twenty hours, and thirty-three minutes.
Addresses
Online Since
Jan 2007

PARAFIASLOUGH.ORG TRAFFIC

The website parafiaslough.org has seen a variation quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiaslough.org

Traffic ranking (by month) for parafiaslough.org

Traffic ranking by day of the week for parafiaslough.org

PARAFIASLOUGH.ORG HISTORY

The website parafiaslough.org was began on on January 11, 2007. As of today, it is nine hundred and twelve weeks, twenty-five days, twenty hours, and thirty-three minutes old.
REGISTERED
January

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIASLOUGH.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaslough.org Mobile Screenshot of parafiaslough.org Tablet Screenshot of parafiaslough.org

Robert Petak

Chalvey Gardens 24

SLOUGH, SL1 2LW

GB

PARAFIASLOUGH.ORG SERVER

I identified that a single page on parafiaslough.org took one thousand eight hundred and twenty-eight milliseconds to download. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider parafiaslough.org not secure.
85.128.194.186

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

We diagnosed that this domain is using the Apache/2 server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website parafiaslough.org states the following, "Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski." I viewed that the webpage also said " Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy and Our Lady Queen of Poland." They also said " Nawiedzenie obrazu Matki Bożej z Guadalupe. W dniach od 20 do 24 kwietnia naszą parafię nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej z Guadalupe. Sanktuarium mieści się w Bedford. Szczegółowy program w języku angielskim. Week Timetable of Slough Visit."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Parafia w Słupcu - Parafia Słupiec wita

Zarys historyczny Kościoła i księża pracujący od 1945 r. Odnowa wiary w Duchu Św. I nasza odpowiedź -Bogu niech będą dzięki. Radosne, uroczyste, pierwsze po okresie wielkiego postu, oczekiwania. I dopełnienie wigilii paschalnej - Liturgia Chrzcielna. W czasie której następuje pobłogosławienie wody i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Liturgia Eucharyst.

Parafia Smardzowice

Cianowice, Maszyce, Niebyła, Smardzowice,. 76 8493 0004 0000 0062 2680 0001. Czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. Zgłoszenia o pogrzebie lub do chorego o każdej porze dnia.

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Ks Tomasz Żołna - wikary. 1997 BRLN W parafii od 30 sierpnia 2015. Ks Łukasz Nawrot - wikary. 2009 BRLN W parafii od 29 sierpnia 2016. Ks dr Łukasz Michoń rezydent.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie k. Śmigla Archidiecezja Poznańska

Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie. Maryja jest wzorem zaufania Bogu. Żadna kobieta do tej pory nie otrzymała przywileju, by zostać Matką Syna Bożego. Pan Jezus ukazuje się Apostołom.